SCENTS THAT SMELL LIKE SUMMER
SUSTAINABLY MADE. EARTH APPROVED.
-
CACTUS BLOSSOM - 10oz GLASS JAR
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price per -
cactus blossom - 4oz travel tin
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price per -
WILD BLACKBERRY - 10oz GLASS JAR
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price per -
wild blackberry - 4oz travel tin
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price per -
ELECTRIC OCEAN - 10oz GLASS JAR
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
electric ocean - 4oz travel tin
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
VELVET MOSS - 10oz GLASS JAR
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
velvet moss - 4oz travel tin
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
GOLDEN MEADOW - 10oz GLASS JAR
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
golden meadow - 4oz travel tin
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
SUNSET CITRUS - 10oz GLASS JAR
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price per -
sunset citrus - 4oz travel tin
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price per -
OREGON FOREST - 10oz GLASS JAR
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price per -
oregon forest soy candle - 4oz travel tin
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price per -
STRAWBERRY FIELDS - 10oz GLASS JAR
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
strawberry fields - 4oz travel tin
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
PACIFIC NORTHWEST SOY CANDLE - 10oz GLASS JAR
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price per -
pacific northwest soy candle - 4oz travel tin
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price per

clean ingredients.
100% Plant-based soy wax
Paraben-free & phthalate-free oils
Eco-friendly wood wicks

bundle & save.
Discount automatically applied at checkout. Mix & match scents!
4oz Travel Tins - 20+ hr burn
Regular Price: 1 for $14
3 for $39 (Save $3, $13 each)
6 for $66 (Save $18, $11 each)
10oz Glass Jars - 55+ hr burn
Regular Price: 1 for $28
3 for $75 (Save $9, $25 each)
6 for $132 (Save $36, $22 each)
